neděle 26. listopadu 2017

On Ringo Lake - mystery with Bonnie Hunter - part one

I was looking forward this year mystery with Bonnie Hunter so much. I did not know for last month what colours to choose. I was thinkink about two colour line inspired by fabrics AGF. I finaly choosed neutral (with gray accent) - dark purple - aqua - light green inspired Bespoken fabrics colection.


Moc jsem se těšila na letošní mystery s Bonnie Hunter. Po uveřejnění první části jsem stále neměla jasno v barvách a ani v rozměrech. Moje dosavadní analogie přestaly fungovat (2" pruh stříhám 5cm a ostatní rozměry odvodím). Bonnie začala pruhem o šířce 1,5" (1" čistý rozměr).  Musela jsem si svoje rozměry upravit a začínám pruhem 4,5 cm (3 cm), od toho odvodím 2" i 3" pruh v  řezatelných šířkách. Rozměr mých bloků bude větší než originál.

Co se týče barev, mám tady zbytek látky, který se mi moc líbí, tak jsem barvy vybírala podle něj. Pochází od AGF kolekce Bespoken.
Ještě jsem uvažovala o jiné barevné kombinaci (AGF, kolekce Hyperreal Garden), ale nemám dost oranžové a zařekla jsem se, že nebudu nové látky "jen tak" kupovat. Jenom, když bude potřeba. 

Včera jsem ušila prvních 11 bloků a těšís se na další.
I finished 11 first blocks last night and Im getting ready for next clue.
6 komentářů:

 1. Ty brďo, to bude zajímavé, už se těším.

  OdpovědětVymazat
 2. Fun colors! I look forward to seeing this.

  OdpovědětVymazat
 3. Love that lime green! I think you will get the prize for the most original scheme. :D

  OdpovědětVymazat
 4. Zajímavá barevní kombinace - už teď se těším na výsledek :)

  OdpovědětVymazat
 5. Beautiful colours! And wonderful to see you again on this year's mystery.

  OdpovědětVymazat

Thank you for your comment